Kontakta oss


Rektor - grundskola

Maija Möller Grimakova
maija.moller@campusmanilla.se

Rektor - gymnasiet

Peter Karlsson
peter.karlsson@campusmanilla.se

Skolledare - grundskola

Karl Kockum - Högstadiet
karl.kockum@campusmanilla.se

Mikael Marffy - Mellanstadiet
mikael.marffy@campusmanilla.se

Josefin Whitmore - Lågstadiet och förskoleklasserna
josefin.whitmore@campusmanilla.se

Timothy Whitmore - Fritids
timothy.whitmore@campusmanilla.se

Helena Peres (föräldraledig)
helena.peres@campusmanilla.se

Skolans ledningsgrupp hanterar inga köfrågor

Receptionen
08 - 662 77 00
adm@campusmanilla.se

Telefontider är måndag - torsdag 08.00 - 11.00
På lediga dagar och under lov utgår telefontiden

 

ADRESS

Campus Manilla
Manillavägen 32-36
115 21 Stockholm